Om Oss

Holger Hartmann AS er resultat av en fusjon mellom Holger Teknologi og G. Hartmann. Selskapet har røtter helt tilbake til 1889.  

Holger Hartmann AS er Norges største leverandør av produkter og tjenester for materialprøving (NDT og DT). Vi er også en vesentlig leverandør av utstyr og forbruksvarer til industrilaboratorier. I tillegg er vi under etablering som leverandør til Life Science miljøet i Norge. Vi tar serviceansvar for alt de selger. 

Vår eier er selskapet Ing. Yngve Ege AS, et Oslo basert selskap hvor familien Ege er eiere og aktive i daglig drift. De og vi har gjennom mange år opparbeidet et solid økonomisk grunnlag slik at vi kan investere i dyktige medarbeidere og gode partnere. 

Holger Hartmann er til sammen 32 ansatte fordelt med 10 på service og forøvrig salg og administrasjon. I dag har vi lokaler på Langhus i Ski kommune og på Kokstad i Bergen. 

Våre medarbeidere har solid grunnutdanning tilpasset sine funksjoner hos oss, og mange har i tillegg grundig opplæring hos våre partnere på utstyr de skal selge eller vedlikeholde. Vi har stort fokus på salg og service og derfor er de fleste hos oss engasjert i de aktivitetene. 

Akkrediteringer

ECO-Lighthouse Certification

Miljø sertifisert bedrift(miljøfyrtårn)

Team

Johnny Meyer‘s Portrait

Johnny Meyer

Daglig leder

+47 91758933 Johnny.meyer@holgerhartmann.no
Ane Dirkson‘s Portrait

Ane Dirkson

Avdelingsleder Bergen

+47 93048357 ane.dirkson@holgerhartmann.no
Erlend Bjørkvold‘s Portrait

Erlend Bjørkvold

Avdelingsleder NDT

+47 90532446 Erlend.bjorkvold@holgerhartmann.no
Laila Hagevik Kvalheim‘s Portrait

Laila Hagevik Kvalheim

Avdelingsleder Analyse

+47 48159859 Laila.kvalheim@holgerhartmann.no
Aphirak Juthajan‘s Portrait

Aphirak Juthajan

Avdelingsleder Mikroskopi

+47 91903639 aphirak.juthajan@holgerhartmann.no
Petter Sævik ‘s Portrait

Petter Sævik

Avdelingsleder Service

+47 90645603 petter.saevik@holgerhartmann.no
Karoline Nøss Henriksen‘s Portrait

Karoline Nøss Henriksen

Markedsansvarlig

+47 48291711 karoline@holgerhartmann.no
Torild V. Gjelstad‘s Portrait

Torild V. Gjelstad

Regnskapssjef

+47 45902267 torild.gjelstad@holgerhartmann.no
Steffi Schlaffke‘s Portrait

Steffi Schlaffke

Regnskapsmedarbeider

+47 45902278 steffi.schlaffke@holgerhartmann.no
Therese Arnesen (Permisjon)‘s Portrait

Therese Arnesen (Permisjon)

Regnskapsmedarbeider

+47 459 02 278 therese.arnesen@holgerhartmann.no
Roar Hansen‘s Portrait

Roar Hansen

Kvalitets- og driftsleder

+47 45901200 roar.hansen@holgerhartmann.no
Tone Elvenes‘s Portrait

Tone Elvenes

Ordrebehandler

+47 45902247 tone.elvenes@holgerhartmann.no
Tor-Inge Johansen‘s Portrait

Tor-Inge Johansen

Ordrebehandler

+47 45903011 tor.johansen@holgerhartmann.no
Hilde Amundsen‘s Portrait

Hilde Amundsen

Ordre- og Salgskoordinator NDT

+47 91904540 hilde.amundsen@holgerhartmann.no
May Kvalheim Bagge-Lund‘s Portrait

May Kvalheim Bagge-Lund

Produktsjef Analyse

+47 97117209 may.bagge-lund@holgerhartmann.no
Jan Standal‘s Portrait

Jan Standal

Salgsingeniør NDT

+47 93232850 jan.standal@holgerhartmann.no
Anders Langeland‘s Portrait

Anders Langeland

Salgsingeniør NDT

+47 40429494 anders.langeland@holgerhartmann.no
Tore Larsen‘s Portrait

Tore Larsen

Salgsingeniør NDT

+47 90595577 tore.larsen@holgerhartmann.no
Sven Ole Hoff‘s Portrait

Sven Ole Hoff

Salgsingeniør NDT

+47 40102160 sven.hoff@holgerhartmann.no
Kenneth Rivenes‘s Portrait

Kenneth Rivenes

Salgsingeniør DT

+47 95849504 kenneth.rivenes@holgerhartmann.no
Maren Lie‘s Portrait

Maren Lie

Produktspesialist Mikroskopi

+47 94053430 maren.lie@holgerhartmann.no
Marita Gustavsen‘s Portrait

Marita Gustavsen

Produktspesialist Mikroskopi

+47 41546611 marita.gustavsen@holgerhartmann.no
Stian Elvenes‘s Portrait

Stian Elvenes

Servicetekniker

+47 48845890 stian.elvenes@holgerhartmann.no
Mads Johansen‘s Portrait

Mads Johansen

Teknisk leder

+47 91368196 mads.johansen@holgerhartmann.no
Nils Aspvik‘s Portrait

Nils Aspvik

Senior serviceingeniør

+47 91697019 nils.aspvik@holgerhartmann.no
Linda Meissner‘s Portrait

Linda Meissner

Servicekoordinator

+47 45902273 linda.meissner@holgerhartmann.no
Lars Saastad‘s Portrait

Lars Saastad

Fagskoleingeniør

+47 40020026 lars.saastad@holgerhartmann.no
Jan-Ivar Skarpsno‘s Portrait

Jan-Ivar Skarpsno

Seniortekniker

+47 93411198 jan-ivar.skarpsno@holgerhartmann.no
Lars Erik Hamre‘s Portrait

Lars Erik Hamre

Serviceingeniør

+47 92804583 lars.erik.hamre@holgerhartmann.no
Hans Petter Evenrud‘s Portrait

Hans Petter Evenrud

Servicetekniker

+47 48 04 90 79 hans.petter.evenrud@holgerhartmann.no
Tore Steffensen‘s Portrait

Tore Steffensen

Servicetekniker

+47 93232046 tore.steffensen@holgerhartmann.no
Erik Jåstad‘s Portrait

Erik Jåstad

Servicetekniker

+47 48998787 erik.jastad@holgerhartmann.no
Truls Rye Dahle‘s Portrait

Truls Rye Dahle

Servicetekniker

+47 40418265 truls.dahle@holgerhartmann.no

Kontakt

Påmelding nyhetsbrev