Om Oss

Holger Hartmann AS er resultat av en fusjon mellom Holger Teknologi og G. Hartmann. Selskapet har røtter helt tilbake til 1889.  

Holger Hartmann AS er Norges største leverandør av produkter og tjenester for materialprøving (NDT og DT). Vi er også en anerkjent leverandør av analyseinstrumenter og forbruksvarer til laboratorier. De siste årene har vi etablert oss som en pålitelig leverandør av mikroskop og tilbehør innenfor helse, forskning og industri. Holger Hartmann tar serviceansvar for alt vi selger. 

Vår eier er selskapet Ing. Yngve Ege AS, et Oslobasert selskap hvor familien Ege er eiere og aktive i daglig drift. De og vi har gjennom mange år opparbeidet et solid økonomisk grunnlag slik at vi kan investere i dyktige medarbeidere og gode partnere. 

Holger Hartmann er til sammen 32 ansatte fordelt med 10 på service og forøvrig salg og administrasjon. I dag har vi lokaler på Langhus i Nordre Follo kommune og ved Flesland i Bergen. 

Våre medarbeidere har solid utdanning tilpasset sine funksjoner hos oss, og mange har i tillegg grundig opplæring hos våre partnere på utstyr de skal selge eller vedlikeholde. Vi har stort fokus på salg og service og derfor er de fleste hos oss engasjert i de aktivitetene. 

Akkrediteringer

ECO-Lighthouse Certification

Miljøsertifisert bedrift(miljøfyrtårn)

Team

Johnny Meyer‘s Portrait

Johnny Meyer

Daglig leder

+47 91758933 Johnny.meyer@holgerhartmann.no
Ane Dirkson‘s Portrait

Ane Dirkson

Avdelingsleder Bergen

+47 93048357 ane.dirkson@holgerhartmann.no
Erlend Bjørkvold‘s Portrait

Erlend Bjørkvold

Avdelingsleder NDT

+47 90532446 Erlend.bjorkvold@holgerhartmann.no
Laila Hagevik Kvalheim‘s Portrait

Laila Hagevik Kvalheim

Avdelingsleder Analyse

+47 48159859 Laila.kvalheim@holgerhartmann.no
Aphirak Juthajan‘s Portrait

Aphirak Juthajan

Avdelingsleder Mikroskopi

+47 91903639 aphirak.juthajan@holgerhartmann.no
Petter Sævik ‘s Portrait

Petter Sævik

Avdelingsleder Service

+47 90645603 petter.saevik@holgerhartmann.no
Torild V. Gjelstad‘s Portrait

Torild V. Gjelstad

Regnskapssjef

+47 45902267 torild.gjelstad@holgerhartmann.no
Therese Arnesen ‘s Portrait

Therese Arnesen

Regnskapsmedarbeider

+47 459 02 278 therese.arnesen@holgerhartmann.no
Roar Hansen‘s Portrait

Roar Hansen

Kvalitets- og driftsleder

+47 45901200 roar.hansen@holgerhartmann.no
Tor-Inge Johansen‘s Portrait

Tor-Inge Johansen

Ordrebehandler

+47 45903011 tor.johansen@holgerhartmann.no
Hilde Amundsen‘s Portrait

Hilde Amundsen

Ordre- og Salgskoordinator NDT

+47 91904540 hilde.amundsen@holgerhartmann.no
Zaigham Nasar‘s Portrait

Zaigham Nasar

Lageransvarlig

+47 48845890 zaigham.nasar@holgerhartmann.no
May Kvalheim Bagge-Lund‘s Portrait

May Kvalheim Bagge-Lund

Produktsjef Analyse

+47 97117209 may.bagge-lund@holgerhartmann.no
Jan Standal‘s Portrait

Jan Standal

Salgsingeniør NDT

+47 93232850 jan.standal@holgerhartmann.no
Anders Langeland‘s Portrait

Anders Langeland

Salgsingeniør NDT

+47 40429494 anders.langeland@holgerhartmann.no
Tore Larsen‘s Portrait

Tore Larsen

Salgsingeniør NDT

+47 90595577 tore.larsen@holgerhartmann.no
Ole Fredrik Brovold‘s Portrait

Ole Fredrik Brovold

Salgsingeniør NDT

+47 99379379 ole.fredrik.brovold@holgerhartmann.no
Kenneth Rivenes‘s Portrait

Kenneth Rivenes

Salgsingeniør DT

+47 95849504 kenneth.rivenes@holgerhartmann.no
Maren Lie Skardal‘s Portrait

Maren Lie Skardal

Produktsjef Mikroskopi

+47 94053430 maren.lie@holgerhartmann.no
Marita Gustavsen‘s Portrait

Marita Gustavsen

Produktsjef Mikroskopi

+47 41546611 marita.gustavsen@holgerhartmann.no
Mads Johansen‘s Portrait

Mads Johansen

Teknisk leder

+47 91368196 mads.johansen@holgerhartmann.no
Nils Aspvik‘s Portrait

Nils Aspvik

Senior serviceingeniør

+47 91697019 nils.aspvik@holgerhartmann.no
Linda Meissner‘s Portrait

Linda Meissner

Servicekoordinator

+47 45902273 linda.meissner@holgerhartmann.no
Lars Saastad‘s Portrait

Lars Saastad

Fagskoleingeniør

+47 40020026 lars.saastad@holgerhartmann.no
Lars Erik Hamre‘s Portrait

Lars Erik Hamre

Serviceingeniør

+47 92804583 lars.erik.hamre@holgerhartmann.no
Hans Petter Evenrud‘s Portrait

Hans Petter Evenrud

Servicetekniker

+47 48 04 90 79 hans.petter.evenrud@holgerhartmann.no
Stian Elvenes‘s Portrait

Stian Elvenes

Servicetekniker

+47 48845890 stian.elvenes@holgerhartmann.no
Tore Steffensen‘s Portrait

Tore Steffensen

Servicetekniker

+47 93232046 tore.steffensen@holgerhartmann.no
Erik Jåstad‘s Portrait

Erik Jåstad

Servicetekniker

+47 48998787 erik.jastad@holgerhartmann.no
Truls Rye Dahle‘s Portrait

Truls Rye Dahle

Servicetekniker

+47 40418265 truls.dahle@holgerhartmann.no

Kontakt

Påmelding nyhetsbrev