Om Oss

Holger Hartmann AS er resultat av en fusjon mellom Holger Teknologi og G. Hartmann. Selskapet har røtter helt tilbake til 1889.  

Holger Hartmann AS er Norges største leverandør av produkter og tjenester for materialprøving (NDT og DT). Vi er også en anerkjent leverandør av analyseinstrumenter og forbruksvarer til laboratorier. De siste årene har vi etablert oss som en pålitelig leverandør av mikroskop og tilbehør innenfor helse, forskning og industri. Holger Hartmann tar serviceansvar for alt vi selger. 

Vår eier er selskapet Ing. Yngve Ege AS, et Oslobasert selskap hvor familien Ege er eiere og aktive i daglig drift. De og vi har gjennom mange år opparbeidet et solid økonomisk grunnlag slik at vi kan investere i dyktige medarbeidere og gode partnere. 

Holger Hartmann er til sammen 32 ansatte fordelt med 10 på service og forøvrig salg og administrasjon. I dag har vi lokaler på Langhus i Nordre Follo kommune og ved Flesland i Bergen. 

Våre medarbeidere har solid utdanning tilpasset sine funksjoner hos oss, og mange har i tillegg grundig opplæring hos våre partnere på utstyr de skal selge eller vedlikeholde. Vi har stort fokus på salg og service og derfor er de fleste hos oss engasjert i de aktivitetene. 

Akkrediteringer

ECO-Lighthouse Certification

Miljøsertifisert bedrift(miljøfyrtårn)

Team

Erlend Bjørkvold‘s Portrait

Erlend Bjørkvold

Assisterende direktør

+47 90 53 24 46 Erlend.bjorkvold@holgerhartmann.no
Ane Dirkson‘s Portrait

Ane Dirkson

Avdelingsleder Bergen

+47 93 04 83 57 ane.dirkson@holgerhartmann.no
Laila Hagevik Kvalheim‘s Portrait

Laila Hagevik Kvalheim

Avdelingsleder Analyse

+47 48 15 98 59 Laila.kvalheim@holgerhartmann.no
Mads Johansen‘s Portrait

Mads Johansen

Avdelingsleder Service

+47 91 36 81 96 mads.johansen@holgerhartmann.no
Torild V. Gjelstad‘s Portrait

Torild V. Gjelstad

Regnskapssjef

+47 45 90 22 67 torild.gjelstad@holgerhartmann.no
Therese Arnesen ‘s Portrait

Therese Arnesen

Regnskapsmedarbeider

+47 45 90 22 78 therese.arnesen@holgerhartmann.no
Roar Hansen‘s Portrait

Roar Hansen

Kvalitets- og driftsleder

+47 45 90 12 00 roar.hansen@holgerhartmann.no
Tor-Inge Johansen‘s Portrait

Tor-Inge Johansen

Ordre- og Salgskoordinator

+47 45 90 30 11 tor.johansen@holgerhartmann.no
Hilde Amundsen‘s Portrait

Hilde Amundsen

Ordre- og Salgskoordinator NDT

+47 91 90 45 40 hilde.amundsen@holgerhartmann.no
Zaigham Nasar‘s Portrait

Zaigham Nasar

Lageransvarlig

+47 48 84 58 90 zaigham.nasar@holgerhartmann.no
May Kvalheim Bagge-Lund‘s Portrait

May Kvalheim Bagge-Lund

Produktsjef Analyse

+47 97 11 72 09 may.bagge-lund@holgerhartmann.no
Jan Standal‘s Portrait

Jan Standal

Salgsingeniør NDT

+47 93 23 28 50 jan.standal@holgerhartmann.no
Anders Langeland‘s Portrait

Anders Langeland

Salgsingeniør NDT

+47 40 42 94 94 anders.langeland@holgerhartmann.no
Tore Larsen‘s Portrait

Tore Larsen

Salgsingeniør NDT

+47 90 59 55 77 tore.larsen@holgerhartmann.no
Ole Fredrik Brovold‘s Portrait

Ole Fredrik Brovold

Salgsingeniør NDT

+47 99 37 93 79 ole.fredrik.brovold@holgerhartmann.no
Kenneth Rivenes‘s Portrait

Kenneth Rivenes

Salgsingeniør DT

+47 95 84 95 04 kenneth.rivenes@holgerhartmann.no
Maren Lie Skardal‘s Portrait

Maren Lie Skardal

Produktsjef Mikroskopi

+47 94 05 34 30 maren.lie@holgerhartmann.no
Marita Gustavsen‘s Portrait

Marita Gustavsen

Produktsjef Mikroskopi

+47 41 54 66 11 marita.gustavsen@holgerhartmann.no
Nils Aspvik‘s Portrait

Nils Aspvik

Senior serviceingeniør

+47 91 69 70 19 nils.aspvik@holgerhartmann.no
Linda Meissner‘s Portrait

Linda Meissner

Servicekoordinator

+47 45 90 22 73 linda.meissner@holgerhartmann.no
Lars Saastad‘s Portrait

Lars Saastad

Fagskoleingeniør

+47 40 02 00 26 lars.saastad@holgerhartmann.no
Lars Erik Hamre‘s Portrait

Lars Erik Hamre

Serviceingeniør

+47 92 80 45 83 lars.erik.hamre@holgerhartmann.no
Hans Petter Evenrud‘s Portrait

Hans Petter Evenrud

Serviceingeniør

+47 48 04 90 79 hans.petter.evenrud@holgerhartmann.no
Stian Elvenes‘s Portrait

Stian Elvenes

Servicetekniker

+47 91 90 76 17 stian.elvenes@holgerhartmann.no
Martin Gundersen‘s Portrait

Martin Gundersen

Servicetekniker

+47 92 80 78 98 martin.gundersen@holgerhartmann.no
Tore Steffensen‘s Portrait

Tore Steffensen

Servicetekniker

+47 93 23 20 46 tore.steffensen@holgerhartmann.no
Eivind Sunde‘s Portrait

Eivind Sunde

Servicetekniker

+47 40 41 82 65 eivind.sunde@holgerhartmann.no
Fredrik Roksvold‘s Portrait

Fredrik Roksvold

Serviceingeniør

+47 95 45 14 56 fredrik.roksvold@holgerhartmann.no

Kontakt

Påmelding nyhetsbrev